dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowy lokal przy ul. Gliwickiej 111 *nieruchomość* Powierzchnia 23 m2 Piętro 2 Ogrzewanie centralne *lokalizacja* Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

388 957 zł34 m² 11 583 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

539 000 zł28 m² 18 985,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Dream Estate ma do zaoferowania Apartamenty Premium - Górska12. Przedstawiamy apartament o powierzchni 28,39 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 392 zł50 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

149 900 zł33 m² 4 572 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane na ul Konstytucji 3 Maja 42/3 w Piekarach Śląskich - Powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą : 32,79m Mieszkanie idealne dla: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

760 000 zł83 m² 9 166,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 82,91 m , 4 pokoje Numer mieszkania: a04 Cena: 746.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

38 000 zł18 m² 2 120,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Zabrzańska 132/9 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczyrk

Szczyrk,śląskie

599 000 zł32 m² 18 919,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Dream Estate Nieruchomości ma do zaoferowania Apartamenty Górska12 w centrum malowniczej miejscowości - Szczyrk. Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

326 000 zł46 m² 7 074,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z potencjałem - 2 pokoje, możliwość zrobienia 3 pokoi, balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,08 m położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

1 532 703 zł73 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o inwestycji w sercu gór, która przyciągnie nie tylko turystów, ale i miłośników przygody? Oto twoja szansa! Bezpośrednio od dewelopera! Brak prowizji! Lokalizacja: bike'owe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczyrk

Szczyrk,śląskie

546 402 zł29 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

422 866 zł65 m² 6 544,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

424 284 zł37 m² 11 427 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

920 000 zł77 m² 11 877,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulny apartament Z ogródkiem W cygańskim lasie. Wspaniała lokalizacja W bezpośredniej bliskości zieleni oraz terenów rekreacyjnych. Opis nieruchomości: powierzchnia: 77,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 350 zł50 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. Graniczna Piętro: 10 (budynek z dwiema windami, po termomodernizacji)powierzchnia użytkowa: 50,02 m Układ pomieszczeń: 3 samodzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w niskim bloku na kameralnym osiedlu Piastowskim. Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

472 000 zł65 m² 7 237,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc oferta promocyjna! Cena regularna: 481 900 pln Cena promocyjna : 472 000 pln Bezczynszowe mieszkanie o pow. 65,22 mkw. położone na 1-piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Beskidzka

Chorzów,śląskie

1 200 zł28 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 , znajdująca się w czteropiętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji , blisko centrum Chorzowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Sosnowiec,śląskie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokojowe o powierzchni 60m położone w Sosnowcu przy ul. Harcerskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech sypialni - obszernej kuchni - przedpokoju - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia