dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adwentowicza

Katowice,śląskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 1-pokojowe mieszkanie 39 m w domu z ogródkiem w Katowicach przy ul. Adwentowicza. (Dzielnica - Ligota). Do wynajęcia przytulne, świeżo odmalowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

277 000 zł45 m² 6 210,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Chorzowie przy ul. Wiosennej - idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest słoneczne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

750 000 zł117 m² 6 386,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym w pięknej, przedwojennej, wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

476 947 zł53 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Super cena! mieszkanie po generalnym remoncie! Nowe instalacje elektryczne, wod kan. i gazowe. Wymienione kaloryfery, do mieszkania doprowadzony internet. * położenie: katowice, os. Tysiąclecia, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

50 900 zł34 m² 1 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynegocjuj dla siebie najlepszą cenę! Dostępne 9 mieszkań Pierwsze o numerze lokalu 1- metraż 34,26 za kwotę 50.900 PLN Drugie o numerze lokalu 1A- metraż 33,50 za kwotę 50.300 PLN Trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezależne 4 pokoje na starej ligocie! Do sprzedania duże 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Brynów w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 2 piętrze niskiego bloku. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

220 000 zł38 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Katowice, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Knurów,śląskie

245 000 zł47 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

357 000 zł58 m² 6 155,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, bardzo zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal znajduje się w Bytomiu - Śródmieściu przy ulicy Fałata.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podleśna

Zabrze,śląskie

159 000 zł31 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości, nie szukaj dalej! Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwałowicka

Rybnik,śląskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Eleganckie mieszkanie do wynajęcia w Rybniku, dzielnica Meksyk - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 75 m2, mieszczące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

1 723 zł31 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, zlokalizowana w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: duże 3 pokojowe mieszkanie z osobną garderobą i tarasowym balkonem - ul. Wielka Skotnica w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

435 000 zł52 m² 8 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Giszowiec. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janasa

Katowice,śląskie

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka przy ul. Janasa 9 w Katowicach zlokalizowana na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy z cegły. Dostępna od 1go kwietnia 2025 roku O kamienicy: - wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszna Górna,śląskie

649 000 zł102 m² 6 375,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy, urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni 101m2 na 10 arowej działce w miejscowości Leszna Górna w gminie Goleszów. Wybudowany 2023 roku w tradycyjnej technologii. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny Mieszkanie do wynajęcia o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Powierzchni 58 m2 w Rydułtowach przy ul Raciborskiej. Mieszkanie składa się z salonu, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Katowice,śląskie

345 000 zł49 m² 7 091,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od razu zarabia? A może miejsca, które urządzisz po swojemu? To 48,65 m na Osiedlu Witosa ma wszystko, czego potrzebujesz: 2 niezależne pokoje - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

320 000 zł26 m² 12 112 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Trzy lipki, bielsko-biała nowe mieszkania na trzech lipkach W bielsku-białej! 0% prowizji dla Kupującego W cenie mieszkania miejsce postojowe zewnętrzne i funkcja smarthome - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

557 929 zł43 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny finansowanie 20/80 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,59 m z przestronnym balkonem (5,74 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Rydułtowy,śląskie

499 550 zł72 m² 6 938,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i garażem w bryle budynku! W skład nieruchomości wchodzi: - duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zelwerowicza

Bytom,śląskie

279 000 zł49 m² 5 700,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 pokoje | 48,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

58 000 zł32 m² 1 809,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 7a/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, wc wspólne na korytarzu. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Bytom,śląskie

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna zwierzętom przy ul Reja 3 *nieruchomość* Powierzchnia 24 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie *lokalizacja* Zaledwie kilka minut spacerem dzieli je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 999 zł38 m² 6 578,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia 38M: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Pod blokiem dużo miejsc parkingowych Bardzo dobra lokalizacja: - aqua Park - klub Taurus - hala Polonia - w okolicy mnóstwo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żywiec

Żywiec,śląskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcie piękne mieszkanie na Os. 700 lecia w Żywcu. Rozkład pomieszczeń: przedpokój, salon z kuchnią, sypialnia, łazienka i wc - Kuchnia w pełni wyposażona (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zbożowa

Katowice,śląskie

339 000 zł29 m² 11 669,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ostatnim mieszkaniem i jedynym wykończonym w inwestycji deweloperskiej położonej przy ulicy Zbożowej w Katowicach -> dzielnica Piotrowice. Zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Budowlanych

Tychy,śląskie

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - budowlanych Oferuję na wynajem piękne klimatyczne mieszkanie. Usytuowane na parterze z ogródkiem. Mieszkanie klimatyzowane. duża szafa zapewnia wygodę przechowywania. A stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obwiednia Południowa

Rybnik,śląskie

659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament z ogrodem - komfort, styl i bezpieczeństwo! kupujący nie pokrywa kosztów prowizji. Szukasz idealnego miejsca do życia ? Mieszkania, w którym nie musisz nic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Pierwsza Dzielnica, katowice Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 19, na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wszystkie nowe mieszkania muszą wyglądać tak samo? Nie wszystkie. Czasami jedna z naszych klientek oddaje nam w najem mieszkanie, które odbiega od wszechobecnej bieli, szarości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

458 000 zł64 m² 7 212,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy Lokalizacja: tychy, osiedle R Powierzchnia: 63,5 m2 P iętro: 5/7 Liczba pokoi: 3 Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

424 062 zł43 m² 9 836,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zastanawiasz się, jak to jest mieszkać wysoko, ale nie masz skrzydeł ani nie jesteś super-bohaterem? Mamy dla Ciebie coś, co pozwoli Ci spełnić te marzenia - i to bez ryzyka upadku! Czy szukałeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

554 000 zł65 m² 8 508,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

głoszenie Sprzedaży Nowoczesnego Mieszkania w Tychach na osiedlu Cztery Pory Roku Lokalizacja: piękna , zielona i spokojna okolica. W pobliżu trasy rowerowe , kompleks basenów oraz jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

470 000 zł102 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży nieruchomość, która może stać się wyjątkowym miejscem do zamieszkania lub lokum dla Twojego biznesu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Wierzchowisko,śląskie

2 500 zł38 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia nowoczesne mieszkanie na wynajem w Wierzchowisku. Szukasz nowoczesnego, komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roździeńskiego

Piekary Śląskie,śląskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

204 999 zł38 m² 5 372,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Komfortowe 2 pokoje w bardzo spokojnej okolicy wsród domów jednorodzinnych gotowe do zamieszkania! | Sosnowiec ul. Zawodzie zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

672 421 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! apartamenty przy zaporze! Apartamenty Przy Zaporze zlokalizowane w pobliżu lasu oraz płynącej nieopodal rzeki to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

1 600 zł31 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Knurów,śląskie

380 000 zł47 m² 8 027,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się przy ul. Kosmonautów, w centralnej części Knurowa. To doskonale skomunikowana lokalizacja - w bezpośrednim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij