dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

185 000 zł33,18 m² 5 575,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w Zabrzu przy ul. Spokojnej. Doskonała lokalizacja zarówno do mieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. (Blisko do Centrum, dk 88, w pobliżu 3 szpitale.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m wraz z balkonem 21 m 2 , położone na 2 piętrze w trzypiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 148 zł83,29 m² 9 234,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, nowoczesną architekturę i dostęp do terenów zielonych? Ta propozycja w inwestycji Semiramis w Katowicach spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku z 2004 roku przy ul. Bronisława.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie. Oferuje na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,47 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,29 mkw. położonego na 5 piętrze w 6 piętrowej kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Rybnika przy ulicy Floriańskiej na 11 piętrze. Powierzchnia mieszkania 52. Składa się z sypialni salonukuchniłazienkiprzedpokojuprzynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 144 zł72,89 m² 9 783,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tychy - śródmieście - os. G - ul. Wyszyńskiego - 2 pokoje - 36m2 + balkon we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł46,70 m² 7 473,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją!.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,04 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,90 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 46,9m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w samym centrum Częstochowy-.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł53,87 m² 1 819,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 37 m | Katowice - Dąb | obok Parku Śląskiego i scc Cena: 239 000 zł | Powierzchnia: 37 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: parter | Forma własności: spółdzielcze własnościowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 750 zł50,14 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł28,22 m² 5 634,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki Zachód ul. Godulska. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 343 zł52,98 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota dwupak inwestycyjny Katowice, ul. Złota 69, park Śląski Koncept inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 52,98 m adaptowane na dwie niezależne kawalerki przeznaczone pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie wyposażone i umeblowane jak na zdjęciu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - typu studio nowe świeżo wykończone mieszkanie - pachnące nowością (kawalerka z ogródkiem o pow. 49 ) * z miejscem w cenie! w super ofercie! nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: przestronne 2pok. na osiedlu koniec budowy: gotowe Industrialny charakter w standardzie premium-to się opłaca :).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

186 868 zł86 m² 2 172,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Skwerowej 20/7. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 267 zł26,43 m² 12 117,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł68,24 m² 9 891,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 3-pokojowy apartament z ogrodem | Gliwice, ul. Czereśniowa | Kameralna inwestycja | Bez pcc 3-room apartment with a garden | Gliwice, czereśniowa Street | Intimate development.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość podzielona na 3 niezależne mieszkania 2-pokojowe zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej w centrum Katowic, blisko rynku. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł34,50 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie w Rybniku, dzielnica Północ przy ul.Karłowicza Informacje podstawowe : Mieszkanie typu M2 o pow.34m2 zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka typu studio po kapitalnym remoncie | wysoki standard | gotowa do zamieszkania Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,30 m² 5 975,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 33,30 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego w Częstochowie. Najważniejsze zalety: lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 66,05 m położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,71 m² 4 916,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bytomia? Zobacz to! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną własność, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł65,91 m² 4 217,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

# szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w kameralnej lokalizacji? # Jesteś w dobrym miejscu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość wyjątkowa pod wieloma względami:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 650 zł37 m² 11 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfort życia w mieście, szybki dojazd i przestrzeń do odpoczynku po pracy. Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice Ligota Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 519 zł45,86 m² 11 481,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach ul. Sportowa 7 zlokalizowanego na 4/4 piętrze w bloku bez windy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł86,50 m² 4 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość inwestycyjna, gotowa do najmu! W bardzo dobrej cenie! Bliskie sąsiedztwo Uniwersytetu ekonomicznego. Opis nieruchomości: mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni użytkowej 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, zlokalizowane na 2 p. w niskim 4 piętrowym bloku w Rybniku Chwałowicach przy ul. Obywatelskiej. Powierzchnia mieszkania to 38m2, dużym.