dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

621 330 zł45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Bardzo funkcjonalne M2 z dużym (84,22 m2) ogródkiem, zlokalizowane w Śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

583 445 zł71 m² 8 035,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór mieszkań_przyjdź :) Przestronny apartament 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

810 000 zł70 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

275 000 zł49 m² 5 590,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję widne, ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 49,19m2 w Świerklańcu na 2 piętrze 2 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jeden pokój pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

546 052 zł66 m² 8 380,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny => zapytaj o szczegóły :) Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

581 094 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie oznaczone jak A35. Udogodnienia: w pobliżu inwestycji plac zabaw, tereny zielone, lokale usługowe. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Bezpieczeństwo: domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

329 597 zł28 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

566 865 zł56 m² 10 033 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł46 m² 5 482,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza, ul. Paryska Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Dąbrowy Górniczej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

469 990 zł47 m² 9 915,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe mieszkanie w ikonicznym budynku Superjednostka Katowice, ul. Korfantego 22. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu Katowic, w kultowym budynku Superjednostka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

469 365 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,55 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy Al. Józefa Piłsudskiego 6. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Mysłowice,śląskie

429 900 zł57 m² 7 542,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 przestronne, rodzinne pokoje z balkonem Mysłowice ul. Hlonda ( Brzęczkowice ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

2 000 zł56 m² 35,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zadzwoń I umów się na prezentację! Klucze w biurze Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach - osiedle Paderewskiego przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu - 6. piętro, balkon, gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

421 209 zł41 m² 10 273,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań na sarnik stoku najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

455 000 zł69 m² 6 584,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w Zabrzu - ul. Brzóski 39 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,1 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Zabrze,śląskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w Zabrzu w doskonałej lokalizacji blisko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz szpitala. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

636 540 zł59 m² 10 858,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie przegap super rabatów! Nowoczesne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji! * Rynek pierwotny * Wysoki standard * Brak podatku pcc Mieszkanie oddane do użytku! Marzysz o idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

352 949 zł40 m² 9 055,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! : Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

a sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Krasickiego. Lokal składa się przestronnego pokoju z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

258 500 zł33 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe ceny mieszkań W siewierzu, cena mieszkania negocjowana indywidualnie na spotkaniu - rabat na materiały budowlane (rabat 10% w sklepach Bel-Pol i Leroy Merlin) - 0 zł prowizji - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żory,śląskie

350 000 zł34 m² 10 201,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje Miejsce, twoja Przyszłość - Komfort i Bezpieczna Inwestycja w Żorro Oferujemy na sprzedaż apartament w prestiżowym budynku Żorro, który łączy nowoczesny design, luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

680 449 zł67 m² 10 178,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie przegap dodatkowych super rabatów! Nowoczesne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji! * Rynek pierwotny * Wysoki standard * Brak podatku pcc Mieszkanie oddane do użytku! Marzysz o idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 812 zł57 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

298 765 zł30 m² 9 906 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

346 545 zł46 m² 7 488,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

595 504 zł53 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy Parku Śląskim. Ten nowoczesny apartamentowiec charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

319 000 zł48 m² 6 638,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko w Realton! Umów się jeszcze dzisiaj na prezentację! Zobacz film: mieszkanie znajduje się w Katowicach Brynowie ul. Ligocka 4 z widokiem na Kopalnie Wujek. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

357 416 zł37 m² 9 733,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealne 2pokojowy apartamant dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu! Gliwice to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku. Dodatkowe rabaty tylko u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m , usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Układ pomieszczeń: 5 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gliwice,śląskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

469 560 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy Al. Józefa Piłsudskiego 6. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

584 119 zł59 m² 9 964,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hałubki

Katowice,śląskie

1 090 zł23 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Hałubki 5 *powierzchnia 23 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *zlokalizowane niedaleko centrum miasta, dobrze skomunikowane w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży niezwykle przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie bardzo przestronne i ładnie naświetlone. Wnętrza bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe ustawne mieszkanie w Gliwicach - Osiedle Sikornik ul. Czajki. Będzie idealnym miejscem nadające się do zamieszkania i życia dla rodziny. Okna wychodzą na 2 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

586 917 zł61 m² 9 691,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

467 403 zł53 m² 8 872,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025