dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

209 990 zł28 m² 7 499,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu w Centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Żory,śląskie

289 000 zł33 m² 8 707,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazaja! Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem w stanie deweloperskim w apartamentowcu na terenie zamkniętym. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

319 000 zł54 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio jako właściciel (=bez prowizji dla biura) sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 53,5 m2 położone w bardzo dobrej, pożądanej lokalizacji, na Tysiącleciu Al. Armii Krajowej 53, II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

424 300 zł50 m² 8 631,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas najtaniej! Oferta Bezpośrednio od Ddewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

542 506 zł66 m² 8 285,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami już gotowe: przestronny apartament 4-pokojowy z 2 łazienkami, dodatkowo 2 duże balkony 9 m2 na chwile prywatnego relaksu! Oferta bezpośrednia_brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żory,śląskie

525 000 zł65 m² 8 088,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkowe apartamenty w kameralnych budynkach, zaledwie czterema lokalami w każdym, z własnymi wejściami oraz prywatnymi miejscami parkingowymi. To idealna propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

330 963 zł36 m² 9 564,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) inwestycyjny- apartament dwu-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

330 963 zł36 m² 9 324,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

360 648 zł56 m² 6 399,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

509 109 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem ogrodem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

2 000 zł43 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam : komfortowe, gustownie wyremontowane I umeblowane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu milenium W gliwicach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy przy ulicy Tarnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

278 000 zł41 m² 6 847,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam do zaoferowania stylowe i bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Knurowie, usytuowane w pobliżu Urzędu Miasta. Powierzchnia 40,6 m2 Centralne ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mysłowicka

Katowice,śląskie

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w bloku przy ulicy Mysłowickiej w Katowicach-Giszowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Chorzów

Chorzów,śląskie

1 300 zł19 m² 66,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 19,4 m . Lokal usytuowany jest na parterze zabytkowej kamienicy, w doskonale skomunikowanej części Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

474 261 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Kup już teraz w najniższych cenach i wybieraj spośród wszystkich apartamentów! Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

424 300 zł50 m² 8 631,42 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Mysłowice,śląskie

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z osobą kuchnią przy ulicy Traugutta 2 *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 47 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *w niedalekim sąsiedztwie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

494 481 zł51 m² 9 781,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas najtaniej! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku Ostatnie mieszkanie z ogrodkiem w układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie po remoncie - gotowe do zamieszkania! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m łączy w sobie najwyższy standard wykończenia z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

693 840 zł51 m² 13 604,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny | bez podatku | od dewelopera Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o projektowanej powierzchni 51 m2 na 11 piętrze. Nowoczesny superbudynek, złożony będzie z trzech kaskadowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Wola,śląskie

205 000 zł37 m² 5 570,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja! Atrakcyjna propozycja dla singla, młodej rodziny bez dzieci, a także pod wynajem długoterminowy. Atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 549 zł44 m² 9 696,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

539 377 zł55 m² 9 855,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

425 000 zł60 m² 7 439 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, gotowe do odbioru, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,37m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowopowstającym apartamentowcu. Nowe mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

411 373 zł56 m² 7 345,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas najtaniej! zakup Bezpośrednio od Ddewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

550 518 zł62 m² 9 028,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja dni otwarte (piątek sobota) => zapytaj o rabaty kameralny budynek Kup Mieszkanie z gwarantowanym najmem Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

319 865 zł39 m² 8 136,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

299 359 zł44 m² 6 754,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas:) Przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem w Jastrzębiu Zdroju. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, osobnego wc, łazienki oraz balkonu. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Bytom,śląskie

249 000 zł51 m² 4 923,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w realton! Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu - Stroszek, ul. Tysiąclecia Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,57 m (powierzchnia użytkowa 47,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

290 000 zł54 m² 5 400,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, mieszkanie o powierzchni 53,70m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

945 000 zł66 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Wyjątkowa oferta w sercu Wisły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

411 084 zł42 m² 9 811,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

3 075 zł150 m² 20,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz komfortowego lokalu po remoncie w ścisłym centrum Gliwic zarówno pod cele mieszkaniowe lub jako miejsce prowadzenia działalności. Dobrze trafiłeś - mam coś co Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

860 904 zł87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Inwestycja Semiramis to unikalny projekt realizowany u styku katowickich dzielnic Bogucice i Dąbrówka Mała. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

194 999 zł29 m² 6 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 29M -salon z balkonem -kuchnia -łazienka Możliwość przerobienia na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobra lokalizacja: - blisko tramwaj , autobus - w pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 500 zł63 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy oraz komfortowy apartament o powierzchni 63m2. Nieruchomość jest w pełni umeblowana oraz wykończona materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

497 202 zł50 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Lokalizacja Katowice, al. Wojciecha Korfantego Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

495 773 zł56 m² 8 790,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

310 000 zł54 m² 5 784,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 24.02.br! Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości! Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: * Mieszkanie.