dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inwalidów Wojennych

Jaworzno,śląskie

210 000 zł36 m² 5 804,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O powierzchni 36,18m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Inwalidów wojennych 3 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,18m 2 plus dodatkowe pomieszczenie o pow. 11,25m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

457 000 zł44 m² 10 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W tychach - dowiedz się więcej Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim, zakończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

539 000 zł46 m² 11 598,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko W realton oferta na wyłączność Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania apartament z balkonem, znajdujący się w Katowicach na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

409 460 zł62 m² 6 601 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

397 000 zł42 m² 9 534,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rochowiaka

Katowice,śląskie

375 000 zł46 m² 8 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w Śródmieściu Katowic, z pełną infrastrukturą handlowo - usługową wokół, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic (15 minut do Dworca pkp oraz Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

471 769 zł53 m² 9 015,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

402 220 zł46 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q 2026 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

397 547 zł54 m² 7 347,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferujemy państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz dostępem do terenu zielonego. Mieszkanie znajduje się w budynku czterolokalowym, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastuszki

Tarnowskie Góry,śląskie

409 000 zł49 m² 8 417,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie dotyczy mieszkania na parterze z ogrodem. W ofercie posiadamy również mieszkania na piętrze o powierzchni 51 m2 w cenie 399 000 zł. Każde mieszkanie zostanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

939 000 zł14 m² 67 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

445 631 zł53 m² 8 758,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( Dodatkowe rabaty na mieszkania i miejsca parkingowe) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

494 481 zł51 m² 10 034,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas najtaniej! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku Ostatnie mieszkanie z ogrodkiem w układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

439 000 zł49 m² 8 953,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach, przy ul. Alei Majowej z loggią, na dziewiątym piętrze docieplonego dziesięciopiętrowego budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

663 285 zł98 m² 6 748,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 5-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny? A może jako inwestycję pod wynajem lub pod prowadzenie działalności gospodarczej? Idealnie trafiłeś! Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

769 359 zł59 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Piękne M4 z tarasem na parterze budynku. Całe kompaktowe wnętrze zaplanowane bardzo funkcjonalnie: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

591 170 zł72 m² 8 260,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc 2% I prowizji! Osiedle na którym zlokalizowany jest lokal to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania budowlane i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

519 166 zł81 m² 6 423,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Bytom,śląskie

415 000 zł67 m² 6 180,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 3 Pokoje | 67,15m2 Klimatyzacja Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

518 605 zł50 m² 10 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Piękny apartament z dużym zielonym balkonem (9,41mkw). Całe wnętrze zaplanowane bardzo funkcjonalnie: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

370 950 zł35 m² 11 165,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

473 293 zł67 m² 7 063,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 4-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny? A może jako inwestycję pod wynajem? Idealnie trafiłeś! Ustawne mieszkanie z balkonem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

342 376 zł51 m² 6 764,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Lokalizacja Siewierz, ul. Jeziorna Nowoczesne, zrównoważone, ekologiczne osiedle w nowej części Siewierza, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

324 310 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 39,55 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

583 467 zł50 m² 11 615,90 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów - mieszkanie z balkonem w Centrum miasta Mieszkanie do remontu, znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 38 m2 z balkonem typu francuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

220 000 zł49 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrą komunikacją i pełną infrastrukturą w pobliżu? To mieszkanie może być idealnym wyborem zarówno na start, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytom,śląskie

409 990 zł63 m² 6 507,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyremontowane i umeblowane mieszkanie ul. Wróblewskiego, szombierki, bytom Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góry Chełmskiej

Gliwice,śląskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku w Gliwicach, ul. Góry Chełmskiej. Lokal znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriańska

Sosnowiec,śląskie

1 120 zł21 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Floriańskiej 3 w Sosnowcu *piętro 1 *powierzchnia 21 m2 *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: szafa 3 drzwiowa, kanapa, stolik, stół i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

265 699 zł25 m² 10 497,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sosnowiec Klimontowska Bez prowizji i podatku pcc! Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe w 4q 2025 roku. Parter z ogródkiem, zorientowane na wschód. System Smart w cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

919 386 zł79 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Winda, klimatyzacja, hala garażowa - prestiżowy budynek po Gruntownej rewitalizacji. Sauna, siłownia, sala klubowa - Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

412 958 zł55 m² 7 543,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. Data oddania inwestycji: IV kwartał 2025 strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

566 537 zł65 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.