dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna oferta dostępna tylko wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! doskonała lokalizacja! Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 44 m2,mieszczącego się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteś miłośnikiem nowoczesnych wnętrz? Szukasz wyjątkowego apartamentu ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament o powierzchni prawie 70 m2 mieszczący się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

398 999 zł62 m² 6 383,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

M4 po kapitalnym remoncie w Śródmieściu Powierzchnia ok 63 m -salon -2 Sypialnie -kuchnia -łazienka -oddzielna ubikacja -przedpokój Mieszkanie po kapitalnym remoncie -nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Piekary Śląskie,śląskie

460 000 zł58 m² 7 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 57,85m mieszczącego się w samym centrum Piekar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

784 159 zł74 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji, odetchnij w otoczeniu gór i zieleni nie rezygnując jednocześnie z udogodnień jakie zapewnia życie w mieście. -tuż przy zielonych wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

107 000 zł49 m² 2 180,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 23/14 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarki. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. W kolejnej ofercie piękne mieszkanie w Czerwionce-Leszczynach w dzielnicy Czuchów. Mieszkanie usytuowane jest na parterze budynku i przynależy do niego ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania z balkonem znajdującego się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Ludowej, dzielnica Mydlice. Mieszkanie znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

313 000 zł52 m² 6 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypailnia - pokój dzieciecy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

217 000 zł35 m² 6 166,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,19m2 w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. - salon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka z wc Kamienica po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

206 775 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 27,57 m 2 położone na IV piętrze w Gliwicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,32 mkw, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

350 361 zł44 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży 2pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z balkonem. Mieszkanie ma 43,85 m2. Idealne dla każdego, kto lubi wygodę, spokojne zielone otoczenie i jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kubiny

Katowice,śląskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m2, na III piętrze w bloku po termomodernizacji. Relatywnie do ceny okazja dla inwestora, mieszkanie do remontu. Bardzo dobra okolica, cicho spokojnie w Centrum Katowic przy awf, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołdunowska

Lędziny,śląskie

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M2 o powierzchni 39 m2 położone w Lędzinach przy .ulicy Hołdunowskiej Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni -spiżarki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł62 m² 7 247,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,95 m , położone na parterze trzykondygnacyjnego budynku, w cichej i zielonej okolicy osiedla Grunwaldzkiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryszki

Chorzów,śląskie

1 900 zł62 m² 30,57 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 9 piętrze , w bloku przy ulicy Ryszki 57. Genialna lokalizacja na Klimzowcu , w bezpośredniej bliskości Parku Róż, ścieżki rowerowe , sklepy : Biedronka, netto ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szpitalna

Ustroń,śląskie

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w pięknej dzielnicy Ustronia Zawodzie. Mieszkanie dostępne od 1 listopada 2024 roku Apartament o powierzchni 54 m2, odświeżone, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

780 000 zł76 m² 10 202,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony apartament zlokalizowany samym Centrum Zabrza Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku, wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

428 147 zł64 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

477 675 zł52 m² 9 275,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Jest cicho, spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

205 000 zł32 m² 6 466,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do skorzystania z oferty dwupokojowego mieszkania z pięknym widokiem na zielone dzielnice Dąbrowy Górniczej. Szczegóły oferty: mieszkanie znajduje się przy ul. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łaziska Górne,śląskie

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania 2 pokojowego łaziska średnie Prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości Dostępną wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie zlokalizowane jest w łaziskach średnich znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 336 zł54 m² 7 462 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł56 m² 9 851,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Chorzowskiej 37 *powierzchnia 26,5 m2 *parter *centralne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *politechnika Śląska 2200 m Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

422 528 zł56 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Rydułtowy,śląskie

209 500 zł81 m² 2 574,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie (82 m2) usytuowane na wygodnym I piętrze, które kiedyś było przeznaczone dla dyrektora kopalni. Świetny rozkład pomieszczeń oraz pokaźny metraż umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej , dzielnica Gołonóg, przy ulicy Cieszkowskiego. Lokal jest usytuowany na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Bieruń,śląskie

375 000 zł63 m² 5 915 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą, częściowo wyremontowane. Główne cechy nieruchomości Mieszkanie jasne, bardzo przestronne z dobrym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Katowice,śląskie

509 000 zł41 m² 12 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Muchowiec, ul. Szybowcowa, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 40,82m2 w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej, położony na 2 kondygnacji /1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Katowice,śląskie

555 000 zł58 m² 9 627,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

agencyjnej! Szukasz ustawnego, przestronnego mieszkania po kapitanym remoncie w doskonałej lokalizacji w Katowicach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Miło nam zaprezentować mieszkanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych, a jednocześnie dobrze skomunikowanego? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Sosnowiec,śląskie

329 000 zł39 m² 8 412,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M-2 na Sielcu mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 39 ,11 m 2 na którą składają się salon z otwartą kuchnią, wydzielona sypialnia oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

578 308 zł65 m² 8 860,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

368 000 zł56 m² 6 583,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania, do którego można się wprowadzić bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów, mamy coś idealnego! Przestronne M3 o powierzchni 55,9 m , usytuowane na osiedlu Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

449 353 zł41 m² 10 885,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł94 m² 6 575,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Tylko w Best Nest! Do sprzedaży nieruchomość na os. Karpackim. Przestronne prawie 100 m2 mieszkanie z pięknymi widokami na góry. Fantastyczna lokalizacja, blisko sklepy, usługi, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

373 256 zł51 m² 7 266 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

416 542 zł60 m² 6 926,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 60,14 m2 z balkonem o powierzchni 6,8 m2 w nowoczesnym budownictwie. Budynek oddany do użytkowania! Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł63 m² 4 761,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Powierzchnia ok 63 m2 -salon -2xsypialnia -kuchnia -łazienka z oddzielnym wc Bezpieczne zamykane podwórko z parkingiem Niski blok tylko 6 mieszkań w klatce Drzwi antywłamaniowe Na.