dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bieruń

Bieruń,śląskie

27 090 €6 300 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna o metrażu 6 300 mkw w Tychach, blisko głównych dróg i autostrad. Magazyn umożliwia łatwy dostęp do transportu i szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sienna

Sienna,śląskie

166 460 zł1 189 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**oferta sprzedaży działki rolnej z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o powierzchni 1189 m w miejscowości Sienna, gmina Lipowa, powiat Żywiecki**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

672 zł48 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu murowany magazyn w Gliwicach o powierzchni 48 m kw, za 672 zł. Bardzo dobra lokalizacja. Opis nieruchomości: w samodzielnym budynku znajduje się magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Rudzie Śląskiej o powierzchni 49 m. Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m z balkonem Katowice, ul. Grażyńskiego 11a (koszutka) Szukasz mieszkania z przemyślanym układem, wyposażeniem i świetną lokalizacją ? To może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 999 zł47 m² 5 957,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 47M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie Placu Biegańskiego Czynsz - 600 zł Komunikacja: - autobus - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł53 m² 4 871,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Sosnowiec, zagórze | 53,17 m | parter Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , w kamienicy przy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 40 m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tychy,śląskie

910 000 zł67 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 66,55m2 położone na 9 piętrze nowego budynku na osiedlu panorama w Tychach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kolonia Wierzchowisko

Kolonia Wierzchowisko,śląskie

805 000 zł2 878 m² 279,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu dużą, atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Kolonia Wierzchowisko. Prezentowana działka ma 2878 m2, o wymiarach 38 m x 75 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowa willa w bardzo dobrej lokalizacji w luźnej,niskiej okolicznej zabudowie z dobrym dojazdem. Przedstawiam wygodny piętrowy dom zbudowany z solidnych materiałów niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Nowa Wieś,śląskie

14 500 000 zł1 000 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Do sprzedania ciekawa, dochodowa nieruchomość w gm Poczesna woj. śląskie powiat częstochowski wraz z własną e lektrownią wiatrową - wytwarzająca energię elektryczną na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

684 000 zł79 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 360 000 zł144 m² 9 457,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. 0% prowizji! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 000 zł890 m² 1 573,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zbuduj biznes tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Działka inwestycyjna z pełnym due dilligence czeka. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nowe, w pełni wykończone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m + 8,5 m balkonu. Z wszystkich okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

479 000 zł73 m² 6 561,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe, 73 m Sosnowiec, ul. 1 maja Wysoki standard po generalnym remoncie! Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

869 000 zł96 m² 9 052,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Bobrowniki Śląskie, usytuowany na działce około 220 m 2. Nieruchomość składa się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Szczyrk,śląskie

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym. Zdjęcia po kilka zdjęć z każdego apartamentu , akceptacja zwierząt. Mieszkania urządzone (, umeblowane , ogród zagospodarowany , grill altana ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Konstytucji 3 Maja

Mikołów,śląskie

230 000 zł704 m² 326,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Burmistrz mikołowa ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Konstytucji 3 Maja 59, składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

385 000 zł63 m² 6 091,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Idealna oferta dla rodzin, które planują szybko się wprowadzić, bez konieczności przeprowadzania remontów! Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Czeladź

Czeladź,śląskie

20 520 €5 400 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na podnajem od zaraz halę magazynową o metrażu ok. 5400 mkw. Do proponowanej powierzchni magazynowej przynależy pow. biurowo-socjalna o metrażu ok. 330 mkw. W proponowanym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa - Śródmieście, lokal na wynajem. Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 130 m2 na parterze. Lokal po banku usytuowany w centrum miasta. Wejście z chodnika, doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

606 414 zł88 m² 6 907,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru- zdjęcia poglądowe- jak można wykończyć mieszkanie Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Łukowa

Pisarzowice,śląskie

900 000 zł6 565 m² 137,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - duży teren budowlany w Pisarzowicach przy ulicy Łukowej. Oferuję duży teren budowlany o powierzchni 6565 m kw ., na który składają się dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Bielsko-Biała,śląskie

4 390 000 zł800 m² 5 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Industrialny budynek z ogromnym potencjałem centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu miasta odrestaurowany, dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzemieniowe Pola

Pisarzowice,śląskie

195 000 zł827 m² 235,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę nr 114/5 o powierzchni 827 m kw ., zlokalizowaną w Pisarzowicach przy ulicy Krzemieniowe Pola. Wymiary działki : - front - 24 m, - boki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Słowików

Koszęcin,śląskie

553 560 zł3 954 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę usługową i mieszkaniowo - usługową przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł1 003 m² 289,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| [na sprzedaż] Działka budowlana bielsko-biała - lipnik - 1003m2 - Działka znajduję się w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego w otoczeniu drzew i zieleni z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Będzin,śląskie

280 000 zł49 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży ciekawe mieszkanie na osiedlu Zamkowym w Będzinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49,30 mkw ( po podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowackiego

Piasek,śląskie

299 000 zł1 602 m² 186,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: działka budowlana pod lasem - Piasek k. Pszczyny Oddalona zaledwie 10min drogi od Parku Zamkowego w Pszczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

2 350 000 zł543 m² 4 327,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Brenna - do sprzedania dom o pow. 526 mkw z działką 1430 mkw. Dom dwurodzinny lub na wynajem. Do sprzedania zlokalizowany w górach dom w Brennej, w turystycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielowicko

Bielowicko,śląskie

149 000 zł1 001 m² 148,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1001 mkw w Bielowicku z widokiem na góry Na sprzedaż działka zlokalizowana w Bielowicku (gm. Jasienica) o powierzchni 1001 mkw. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

305 000 zł38 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 37,5m2 zlokalizowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

199 000 zł38 m² 5 259 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Szombierki Szukasz mieszkania na start lub pod inwestycję? To idealna propozycja! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opawska

Zabrze,śląskie

875 000 zł193 m² 4 533,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o regularnym kształcie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej oraz zielonej okolicy na przełomie Centrum północ/maciejów blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

1 050 000 zł420 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom w góralskim stylu w bardzo dobrym stanie technicznym na działce o powierzchni 1500 m2 W bliskiej odległości od domu znajduje się skocznia narciarska Wisła Malinka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu "karolinka." Dwa pokoje z balkonem (logia 12m2), otwarta kuchnia, łazienka i przedpokój, dodatkowo prywatne miejsce parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 2 pokoje do wynajęcia W najlepszej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji w Katowicach, czyli na Osiedlu Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Częstochowa,śląskie

1 000 zł30 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m2, zlokalizowane przy ul. Pow w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju, kuchni,.