dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - gliwice Mikroapartament do wynajęcia - Gliwice, ul. Pszczyńska - 1400 zł odstępne + 450zł czynsz i media. Do wynajęcia nowoczesny mikroapartament w budynku Royal Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 60, w centrum miasta. Budynek kameralny, 2 piętrowy, ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

229 000 zł39 m² 5 842 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Bytom Miechowice | 2 pokoje | 39,2 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 000 zł70 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Katowice,śląskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Masz już dość mieszkania w bloku? Potrzebujesz większej przestrzeni dla dzieci, pracy, psa/pupila? Chciałbyś pić kawę we własnym ogródku patrząc na bukowy las? ||| nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul.Mickiewicza 16 w Bielsku-Białej. Mieszkanie jest usytuowane na czwartym piętrze w wyremontowanej i klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drobczyka

Bytom,śląskie

791 000 zł107 m² 7 392,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam energooszczędny dom - Bytom, miechowice Oferuję na sprzedaż energooszczędny dom w Bytomiu, dzielnica Miechowice. Nieruchomość o powierzchni 107 m, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

735 232 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:20/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, na lubianym osiedlu gwiazdy w Katowicach. Tylko u nas! lokalizacja: osiedle Gwiazdy , które jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

435 457 zł44 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wzgórze

Bielsko-Biała,śląskie

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 42 mkw. znajdujący się na parterze kamienicy przy ulicy Wzgórze 18 w Bielsku-Białej. Znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł42 m² 5 952,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,83 m z dużym balkonem typu loggia, położone na 3. piętrze niskiego bloku w centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dygasińskiego

Rybnik,śląskie

89 000 zł750 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 19m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Adolfa Dygasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Szczyrk

Szczyrk,śląskie

990 000 zł890 m² 1 112,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna Oferuję działkę inwestycyjną nr 1722/1 w Szczyrku przy Beskidzkiej 162. Grunt ma powierzchnię 890 m kw. Wymiary działki: szerokość 23,5 m, długość 38 m. Media: - prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

1 300 000 zł320 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Szukasz wymarzonego domu? Swojego miejsca na ziemi? Zależy Ci na szybkim dostępie do większych miast, ale jednocześnie marzysz o prywatności i ciszy? Lubisz przestrzeń, uwielbiasz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słotwina

Słotwina,śląskie

440 000 zł1 759 m² 250,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| polecamy na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości Słotwina. Działka oferuje piękne widoki na okoliczne góry i Jezioro Żywieckie. Jednocześnie jej lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sienna

Sienna,śląskie

287 400 zł1 916 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki usługowo-przemysłowej o powierzchni 1916 m w miejscowości Sienna, gmina Lipowa, powiat Żywiecki Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Dąbrowie Górniczej, przy Alei Józefa Piłsudskiego. Znajduje się na 10. piętrze w zadbanym, wyremontowanym wieżowcu z windą. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

319 960 zł42 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem, wygodny układ! Os. Kaskada! | Zabrze Al. Korfantego zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny Gliwice Royal Investment ul. Pszczyńska Faktura vat Bezpośrednio do negocjacji Idealne pod wynajem dla studentów, pracowników firm lub najem krótkoterminowy (booking, airbnb).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabnica

Żabnica,śląskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość z potencjałem w urokliwej górskiej miejscowości Żabnica. Mam do zaoferowania dom w Beskidzie Żywieckim w miejscowości Żabnica. Dom idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

8 640 zł360 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 360m 2 -wymiary hali 12x30m, -2 bramy z poziomu 0 na przestrzał, -wymiary bram 4,5x4,2m, -wysokość hali ok. 6m, -posadzka betonowa, -jedna otwarta powierzchnia, -brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

30,46 zł/m²161 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Lokal o powierzchni 160 metrów kwadratowych na parterze w centrum handlowym na ulicy 26 Marca ( główna ulica miasta Wodzisław Śląski- łącząca Stare Miasto z Nowym Miastem). Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

440 000 zł141 m² 3 125,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja do 14.08.2025r.! Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: 4 przestronne pokoje i duża kuchnia Dobrze skomunikowane/ ścisłe Centrum Zabrza- Blisko do DTŚ i A4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

269 000 zł1 018 m² 264,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1018 mkw położona w Ustroniu Możliwość zakupu bezpośrednio sąsiadujących działek o zbliżonej powierzchni! Powierzchnia działki to 1018 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł56 m² 26,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne M4 do wynajęcia ul. Zielona III piętro.Idealna oferta dla rodziny z dziećmi! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Zielonej 3. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone przy ulicy Piotrowickiej w Katowicach - osiedle Książęce. . W skład mieszkania wchodzi duża sypialnia doświetlona oknem. Z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Róż

Dąbrowa Górnicza,śląskie

423 252 zł53 m² 7 981,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji! szybki dojazd do Centrum:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

19 350 €4 300 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy magazyn do wynajęcia w Czechowicach-Dziedzicach z dostępnością od zaraz! Powierzchnia 4300 mkw. Doskonała lokalizacja parku logistycznego w Czechowicach-Dziedzicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cieszowa,śląskie

299 000 zł252 m² 1 186,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Na sprzedaż zabytkowy budynek z czerwonej cegły w Cieszowej, wpisany do gminnej ewidencji zabytków(stara szkoła). Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

1 780 zł46 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu wygodny w pełni wyposażony, wygodny apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

195 000 zł1 116 m² 174,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1116 m 2 , która mieści się w obrębie Leszczyny, z dojazdem od ulicy Jasnej. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

400 000 zł11 500 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pruchna 1,15ha w samym ścisłym centrum Pruchnej z prawem zabudowy media w sąsiedztwie dojazd drogą asfaltową i utwardzoną 2 linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Częstochowa,śląskie

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2012 roku, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

450 000 zł71 m² 6 310,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Gliwice Śródmieście - świetna lokalizacja blisko centrum miasta, dróg wylotowych i terenów rekreacyjnych. Szkoły, przedszkola, zajęcia dodatkowe - wszędzie blisko. Park Grunwaldzki, chopina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

13 200 €3 300 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna w Sosnowcu o powierzchni ok. 3600 mkw (hala + powierzchnia biurowo-socjalna). Dostępność: od zaraz Zalety nieruchomości: magazyn wysokiego składowania;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - sms-y mogą nie dochodzić. Przestronne 44 m na os. Wojska Polskiego gotowe do zamieszkania! Dlaczego warto? Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia, składajace się z salonu dzielonego na dwa pokoje, z dostępem do dużego balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Puszczew,śląskie

68 000 zł817 m² 83,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż, znajdującej się przy ulicy Kierchów w miejscowości Puszczew (gmina Wręczyca Wielka). Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Kolonia Poczesna

Kolonia Poczesna,śląskie

4 000 zł3 762 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa Kolonia Poczesna od zaraz bezpośredni wjazd i wyjazd z dk1 Do wynajęcia atrakcyjnie położona działka usługowa o powierzchni 3762 m 2. Wymiary około 81 m x 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morelowa

Pisarzowice,śląskie

135 000 zł1 116 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną nr 2051/4 o powierzchni 1100 m2 w Pisarzowicach w rejonie ulicy Morelowej. Grunt o wymiarach ok. 17,5 m x 62 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mstów,śląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu pięć atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Mstów. Każda z prezentowanych działek ma po 1000 m2 , w rozmiarach 21 m x 45 m.