dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

350 zł35 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Społem pss w Gliwicach wydzierżawi teren pod parkowanie pojazdów dostawczych. Możliwość wynajmu większego terenu -pod większą ilość miejsc postojowych. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54,28 m² 6 798,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łagiewniki Małe, gmina Pawonków, powiat lubliniecki. Parametry działki: działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do rombu numer.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł14 558 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Strzebiniu Łazy, gmina Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki: kształt: nieregularny wymiary: 76,3m x 78,3m.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł137 m² 3 248,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Koszęcin (powiat lubliniecki). Nieruchomość znajduje się.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 954 zł57,73 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkania na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie prawie gotowe! Etap I obejmuje jeden budynek z 20 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi z czego pozostaje jeszcze dostępne 9.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł116 m² 1 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 961 m²

Klimatyczny dom z czerwonej cegły w malowniczym Chwostku - idealna przestrzeń do stworzenia swojego miejsca na ziemi! Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,20 m² 5 086,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne 2 pokoje mieszkanie w centrum Lublińca - ul. Częstochowska | Biuro bmc Szukasz mieszkania, które połączy wygodę życia w centrum z możliwością własnej aranżacji? Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 599 zł43,22 m² 7 950 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 175 zł49,09 m² 8 050 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 500 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 879 m² 98,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta wymiary:.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł8 860 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działki o numerach 370 i 321 w miejscowości Zawisna, gmina Kamienica Polska. Ich naturalny krajobraz wypełniony jest polami i łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł25,26 m² 4 750,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przytulna kawalerka - bytom, ul. Głowackiego | niski czynsz 200 zł | blisko A1 Szukasz idealnego mieszkania na start lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł255 m² 3 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 807 m²

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje: luksusowy dom w Kośmidrach - przestrzeń, komfort i kontakt z naturą Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,20 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie położone w centrum Lublińca. To doskonała propozycja dla osób szukających funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł85 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Cieszowej - powiat lubliniecki Biuro Nieruchomości bmc prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 56m (powierzchnia całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem | Lokal 45 m | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje lokal użytkowy o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł158 m² 3 664,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stylowy Apartament 136,50 m - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł182,30 m² 2 029,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 188 m²

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje dom na dużej działce, położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Kamińsko, w gminie Przystajń, powiat kłobucki, województwo śląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 894 zł50,93 m² 7 950 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł893 m² 111,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 892 m w Wierzbiu (gm. Koszęcin). Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w sercu powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 562 zł66,36 m² 7 950 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 27,83 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do zamieszkania w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 36 m | 3 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł2 952 m² 463,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00052294/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 080 zł41,69 m² 11 011,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiosenna promocja -8 % do 31.05.2026 - BYŁO 499.000 JEST 459.080 ZŁ BIURO SPRZEDAŻY OFERUJE 0% PROWIZJI I 0% PCC W ofercie znajdziesz film z drona - przenieś się tam już dziś Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom Z basenem położony W szczrku Z magicznym widokiem na skrzyczne I jezioro żywieckie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z 1980 roku, wymagający remontu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

20 037 108 zł28 301 m² 708 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka inwestycyjna o pow 28301 mkw,. Działka bardzo dobrze położona przy bardzo ruchliwej ulicy łączącej Katowice z Pszczyną. Działka idealna na market, pawilon, lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 403 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| działka usługowa bezpośrednio przy ul.BESKIDZKIEJ, BEZPOŚREDNI ZJAZD Z GŁÓWNEJ DROGI Do sprzedaży działka inwestycyjna, położona bezpośrednio przy ul. Beskidzkiej (trasa łącząca Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 595 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka w Urbanowicach. Położona przy ul. Głównej obok numeru 133. Numer działki 495/27 Działka na planie zagospodarowania budowlano - rolna. Działki budowlanej jest około.

Szczegóły ogłoszenia

505 800 zł5 058 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka usługowa położona w 2giej linii zabudowy przy głównej trasie pomiędzy Pszczyną a Goczałkowicami. Wymiary ok 35mx150m. Powierzchnia 5058 mkw. Działka bardzo dobra na.

Szczegóły ogłoszenia

15 740 200 zł78 701 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 78 701m2. Działki dzielą się na: -powierzchnię: 25 145m2 o wymiarach: dł. 871m, szer. 29m -powierzchnię 30 866m2 o wymiarach: dł.

Szczegóły ogłoszenia

27 926 200 zł14 698 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14 698m2 Przeznaczenie podstawowe: -usługi konsumpcyjne -usługi administracyjno-biurowe -handel detaliczny i hurtowy -usługi turystyczne.