dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 740 zł55 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Rybnik,śląskie

750 000 zł70 m² 10 791,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko śródmieścia? A może myślisz o inwestycji, która już przynosi zyski? To mieszkanie, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Katowice,śląskie

1 400 zł48 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na osiedlu Kukuczki w Katowicach ul. Lubuska 21, usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie składa się z: salonu (wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

326 677 zł35 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widok

Katowice,śląskie

551 076 zł49 m² 11 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

568 344 zł57 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

3 600 zł103 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone w centrum Gliwic. Mieszkanie poddaszowe ze wszystkimi tego zaletami. Świetna lokalizacja - na Starówkę niecałe 15 minut piechotą, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe z ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją,na pierwszym piętrze odrestaurowanej,zadbanej kamienicy w Gliwicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

1 350 000 zł77 m² 17 543,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium 76,95 m 10. piętro 2 tarasy noho Nadgórników 16 Miejsce w garażu + 3 komórki lokatorskie Widok Stan deweloperski z projektem Szukasz przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

264 000 zł49 m² 5 425,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia- stroszek, przy ul. Skwer Osiedlowy. CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Katowice,śląskie

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -25% za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Tomasza 5. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

535 000 zł85 m² 6 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność prezentujemy na sprzedaż bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na parterze W niskim bloku otoczonym bujną zielenią I liczy aż 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Kościuszkowskiej

Bielsko-Biała,śląskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z bajecznym widokiem na zieleń | Bielsko-Biała, os. Wojska Polskiego | 1. piętro | Prywatny parking Jeżeli szukasz mieszkania z potencjałem, świetną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

572 366 zł51 m² 11 325 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

730 153 zł75 m² 9 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bema

Tychy,śląskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Poddasze dwupoziomowe 120m,ogrzewanie podlogowe gazowe, bez postednikow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

359 000 zł62 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie, które łączy ponadczasową elegancję z funkcjonalnością codziennego życia. To przestrzeń, gdzie można odpocząć po dniu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

321 037 zł30 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przytulne wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W ścisłym centrum bielska. Lokal znajduje się na widokowym 5 piętrze W wysokim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

400 117 zł37 m² 10 755,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Dlaczego warto: - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera - najkorzystniejsze finansowanie i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

737 649 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

475 000 zł122 m² 3 884,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, nietuzinkowe mieszkanie o pow. użytkowej 122,30 m2 mieszczące się na 4 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w zielonej , spokojnej dzielnicy Bytomia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

525 000 zł68 m² 7 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się spokojne miejsce, widok drzew za oknem, zapach lasu czy śpiew ptaków? Jeśli tak to mamy nową wyjątkową inwestycje apartamentów w sąsiedztwie enklawy lasu. To wszystko znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

309 999 zł33 m² 9 317,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

516 818 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na zachód z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle przy Plantach

Mikołów,śląskie

242 000 zł38 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Mikołowie przy ul. Przy Plantach 5. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy jesteś gotowy, jako pierwszy po generalnym remoncie wynająć to piękne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Katowice. Dwu pokojowe mieszkanie , pierwszy pokój z dwiema dużymi szafami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

310 000 zł57 m² 5 462,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, które spełni oczekiwania osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz świetną lokalizację! Usytuowane na parterze wysokiego bloku na osiedlu Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

616 308 zł67 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest apartament wykończony "pod klucz" bez zabudowy kuchennej o powierzchni 66,7 m2 z loggia o powierzchni 6,57 m2 i ogrodem (120,09) w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

441 000 zł40 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w pobliżu Parku Śląskiego. Brak podatku pcc. Bez prowizji. Nowoczesna inwestycja w Katowicach składająca się z czterech segmentów: a, b, c oraz D. Na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

590 000 zł77 m² 7 637,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 77m2 z dużym ogrodem! Osada Morgi to wyjątkowe osiedle położone w modnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Mysłowic. Oferta sprzedaży obejmuje nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goździkowa

Gliwice,śląskie

1 650 zł43 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy Gliwic - Wilczym Gardle, przy ul. Goździkowej. Atuty nieruchomości: po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Katowice,śląskie

544 806 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orzesze,śląskie

364 000 zł47 m² 7 794,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Orzesza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł43 m² 4 641,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Częstochowa,śląskie

175 000 zł34 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, przy Alei Pokoju 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

558 246 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł44 m² 6 544,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura black weekend- cena niższa O 15 000 zł Tylko teraz, w ramach specjalnej promocji obniżamy cenę. Oferta obowiązuje wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Mireckiego - dzielnica Raków w Częstochowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie rozkładowym mieści się na 3.