dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Katowice,śląskie

550 000 zł69 m² 7 954,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia o powierzchni 68,04 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym wybudowanym w 2000 r. Przy ulicy Modrzewiowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stanowice

Stanowice,śląskie

290 000 zł135 m² 2 151,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże I przestronne mieszkanie bez-czynszowe W stanowicach! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania stanowiącego odrębną własność, które mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

175 000 zł33 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Atrakcyjny lokal do remontu - wyłączność Na sprzedaż przedstawiam Państwu lokal mieszkalny w Gliwicach w Sośnicy. Budynek w stanie bardzo dobrym, po termomodernizacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

222 169 zł27 m² 8 228,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Specjalna okazja na zakup inwestycyjnego studia w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 1pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko w grudniowej promocji. Świetnia lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

473 000 zł25 m² 18 980,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Firma Dream Estate ma do zaoferowania Apartamenty - Górska12 w centrum Szczyrku! Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi w formule second home. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below tylko U nas Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Złotej 71 w cenie 2300 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Katowickiej 90 w Chorzowie *powierzchnia 20 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *bardzo dobra lokalizacja, doskonała komunikacja do Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana

Chorzów,śląskie

114 900 zł30 m² 3 868,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie w Chorzowie Starym. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, która jest obecnie w trakcie rewitalizacji. Mieszkanie jest idealne do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

370 000 zł26 m² 14 068,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

299 000 zł37 m² 8 405,41 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkania do remontu osiedle Tysiąclecia, katowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Bolesława Chrobrego. Nieruchomość idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Bielsko-Biała,śląskie

548 000 zł62 m² 8 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 62 m w świetnej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice,śląskie

265 000 zł48 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m zlokalizowane przy ul. Różyckiego w Mysłowicach. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i w świetnej lokalizacji, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, na ulicy Zwycięstwa. Oferta idealna dla osób chcących mieszkać w centrum a oczekujących przestronnego mieszkania z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Szczyrk,śląskie

560 320 zł33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O inwestycji: nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Granicznej w Szczyrku, oferujący 50 ekskluzywnych apartamentów. Jego unikalnym atutem jest malownicza okolica otoczona przepięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Katowice,śląskie

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż w Katowicach Załężu przy ul. Narutowicza to Twoja szansa doskonałą lokalizację, to idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

451 000 zł37 m² 12 288,80 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wadowicka

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała, ul. Wadowicka 13 Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia! Najem okazjonalny Oferuję Państwu atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bieruń

Bieruń,śląskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże mieszkanie o powierzchni około 72m2, składające się z dwóch przestronnych pokoi łazienki z wc oraz kuchni Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

320 000 zł45 m² 7 068,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę mieszkania m-3 zlokalizowanego na 3p. czteropiętrowego bloku przy ulicy Wyzwolenia. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, łazienki wraz z wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie czeka na Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M3 oś. Pawlikowskego wolne od lutego 2025 R. Najem okazjonalny Oferta dostępna tylko w biurze Parcela Nieruchomości! odstępne 2000 zł + czynsz (ok. 700 zł) + media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko centrum i węzłów komunikacyjnych? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować nieruchomość o powierzchni 37,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sosnowiec,śląskie

420 000 zł89 m² 4 697,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne mieszkanie z dwoma tarasami | Ekspozycja wschód-południe-zachód | Dom dwurodzinny | Top lokalizacja Zagórze, sosnowiec, ul. Władysława Jagiełły zadzwoń: współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczęść Boże

Tarnowskie Góry,śląskie

540 000 zł88 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiżowy Apartament z Ogródkiem w Tarnowskich Górach - Ostatnia Szansa na Zakup! Z dumą prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży - apartament o powierzchni 88 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Szczyrk,śląskie

648 060 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Villa Szczyrk - zamieszkaj w sercu gór! O inwestycji: nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Granicznej w Szczyrku, oferujący 50 ekskluzywnych apartamentów. Jego unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

129 000 zł37 m² 3 451,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 37,38m2 zlokalizowane w Bytomiu, śródmieście przy ul. Sokoła. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w niskiej zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla inwestora (aktualnie wynajmowane) Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wyremontowane Wynajmowane mieszkanie w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

435 000 zł52 m² 8 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Giszowiec. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

418 000 zł65 m² 6 420,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z niedużym balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

412 573 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

361 800 zł40 m² 9 078,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 31.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

209 000 zł37 m² 5 636,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Jaworznie przy ul. Wandy. Mieszkanie o powierzchni 37,08m2 plus piwnica. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

333 854 zł42 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

374 131 zł50 m² 7 579,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 7.1.2025 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

256 000 zł27 m² 9 322,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferujemy jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Katowickiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pszczyna,śląskie

426 000 zł43 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko w Best Nest! Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Pszczyna Grzebłowiec. Kameralne osiedle z 2017r , niska zabudowa, ogólnodostępne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia